Wielki skok w Nowy Rok.

🎥Pożegnaliśmy stary rok, który zniknął nam wraz z grudniowym śniegiem…ale dla Was drodzy Widzowie Kina za Rogiem, zza rogu wychylają się nowe filmowe historie, które czekają aby porwać Was w wir przygód na dużym ekranie.

Nasze styczniowe spotkania w kinie rozpoczniemy w „Palm Springs„. Następnie przeniesiemy się do Lizbony w subtelnej poetyckiej opowieści o tym, że świat jest piękny i niezależnie od własnych ograniczeń warto wyruszyć na spotkanie z nieznanym .”Imagine” w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego już 08.01.2022.

👉Na naszym ekranie zagości też Kino Konesera w niesamowitej projekcji ,okraszonej muzyką Tadeusza Nalepy-„Zabij to i wyjedź z tego miasta” w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego już 14.01 (UWAGA !!! Po raz pierwszy w Naszym kinie.)

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszamy na dwie francuskie propozycje filmowe:

📌piątkowe„Paryskie Tango”oraz

📌sobotnie „Lato w Prowansji”.

Mamy też niespodziankę dla wielbicieli kina włoskiego.Ponownie podczas maratonu filmowego„Spotkanie z Kinem włoskim”będziemy mieli okazję obejrzeć 3 filmy z Półwyspu Apenińskiego. Tradycyjnie maraton rozpoczniemy o godzinie 18:00, tym razem jednak w podróż do Italii wyruszymy 15.01.2022. W programie maratonu:

📌Ciao,Italia!

📌Najlepsze lata.

📌Piranie

Karnet na cały maraton ,obejmujący trzy filmy 21 zł 🎟🎟🎟Karnety do kupienia od 11.01.2021 i przed sobotnim seansem w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie.

A ponieważ Nowy Rok to nowe możliwości mamy dla Was spotkanie z innym rodzajem sztuki. Bo oto po raz pierwszy w kinowej przestrzeni Kina za Rogiem w Debrznie 28.012022 zabrzmią dźwięki operetki „Zemsta nietoperza” -szczegóły wkrótce.

Pod szyldem Kina Młodego Widza czeka nas wiele wiele niesamowitych przygód i choć na początku popadniemy w „Tarapaty 2”,a czasami poczujemy się lekko „Wyrolowani” to zawsze czekają nas ciekawe historie i sympatyczni bohaterowie z przeróżnych światów. Ponieważ kino nie zna granic, oprócz wizyty u sympatycznych Flumaków Oli i Ola odwiedzimy też Zaciszną Smoczą Dolinę podczas seansu„Kraina Smoków”. Spotkamy też ponownie naszych starych znajomych: Adama ,jego rodziców i zwariowanych przyjaciół ,aż w dwóch odsłonach filmu „Mała Wielka Stopa” i w kontynuacji ich przygód-„Mała Wielka stopa .W rodzinie siła 2”.Na koniec stycznia przekonamy się, co to znaczy „Wilk na 100%”.

👉W tym miesiącu dzieci czeka też wyjątkowe spotkanie z panią Dominiką Nadolną z Nadleśnictwa Lipka,która wprowadzi nas w świat fauny i flory leśnej .Spotkanie odbędzie się w ramach naszego 🎬Dyskusyjnego Klubu Filmowego dla dzieci. Szczegółowe informacje już niebawem.

Serdecznie zapraszamy