Wakacyjne podróże małe i duże w kadrze.

Poranki w Kinie za Rogiem zaczynamy odważnie ruszając z kopyta, a raczej kopytek 😉

📌 We wtorek wraz z bohaterami animacji „My Little Pony” staniemy oko w oko ze złowrogim Królem Burz, który postanawia pozbawić magiczną krainę Equestrię magii. Dzielne kucyki ruszą w podróż pełną przygód, zabawnych perypetii. Czy odzyskają utraconą magię?

📌 Środa przeniesie nas do baśniowej krainy, gdzie poznamy czarodzieja Adlera i jego  niesfornego ucznia – pełnego uroku nietoperza Edka, a także Nikiego, który bardzo chce być podobny do swojego ojca i zostać pogromcą smoków. Seans pełen humoru, magii, fantastycznych obrazów, ale przede wszystkim z morałem. Jakim? O tym przekonacie się, jeśli wybierzecie się na film „Ostatni Smok Świata”. 🐲

📌 Ponieważ sezon wakacyjny jeszcze trwa, przypomnimy Wam przygody sympatycznego Mikołajka. Wraz z nim udamy się w nostalgiczną podróż do lat dzieciństwa. „Wakacje Mikołaja” to rozczulające zderzenie dziecięcej perspektywy ze światem dorosłych pełne dziecięcych obaw i pomysłowego rozwiązywania problemów.

📌 Piątek to wyprawa do Oblivio. (UWAGA seans dla starszych dzieci) Poznacie Eddiego, szalonego, rock’n’rollowego przybysza z innego wymiaru, który do złudzenia przypomina Elvisa, oraz jego ziemskich towarzyszy – Franka, Izkę oraz Violę. Ta niebanalna grupa musi zmierzyć się i przechytrzyć niebezpiecznych Łowców Głów czyhających na życie Eddiego. Jednak żeby tego dokonać, muszą odnaleźć pewien przedmiot łączący świat Franka i Izy z innymi światami. 💿💿 Czeka nas międzywymiarowa przygoda, humor i niebezpieczeństwo. Znajdzie się miejsce na przemianę bohaterów i ukłony w stronę klasyki kina przygodowego, na którym wychował się reżyser. Czegóż chcieć więcej?