W listopadzie gramy dla dzieci również w niedziele!

🎥 Uwaga!!! Mamy dla naszych Młodych Widzów dobrą wiadomość. W listopadzie oprócz sobót gramy także w niedzielę!!!

Listopad to czas zadumy i refleksji, dni robią się coraz krótsze, a na dworze przeważa deszczowa pogoda 🌧. Choć za oknami coraz bardziej szaro, w Kinie za Rogiem panują różne pory roku 🍀🌞🍁❄️ za sprawą podróży na srebrnym ekranie. Dlatego też w listopadowe sobotnie popołudnia i niedzielne przedpołudnia proponujemy odwiedziny w kinie.

Co proponujemy naszym młodym miłośnikom kina na te dni szarugi?🎬Jak zwykle czekają na Was niesamowite podróże po różnych światach – tych rzeczywistych, bajkowych, wirtualnych, jak i międzyplanetarnych.

Pod „szyldem” Kina Młodego Widza będziemy przeżywać przygody w różnych zakątkach świata. Poznamy ciekawych bohaterów i ich historie. Poruszymy ważne tematy, sięgniemy po siłę wyobraźni, pokonamy swoje lęki, wyruszymy w podróże wirtualne 🎮 i międzyplanetarne.💫🪐

Mamy też propozycje dla starszych widzów

„Siedem minut po północy” to przepiękna opowieść o radzeniu sobie ze stratą i pokonywaniu własnych lęków. Jest to też opowieść o sile wyobraźni, dzięki której oswajamy swoje lęki.

„Wrota bohaterów” to film w reżyserii Luca Bessona, który prezentuje nietypowe połączenie filmu akcji wraz z elementami wykorzystującymi bazę w postaci gier wideo.🎮 Nie brak tu mocnego nacisku na chińskie 🇨🇳 elementy związane z legendami czy folklorem.🐲 Miłośnicy gier i innych światów na pewno z chęcią dowiedzą się, czy Jack stanie się Czarnym Rycerzem, wybawiającym cyfrowe Imperium.

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to prawdziwa gratka dla miłośników kina science fiction. Jest to awanturniczo-przygodowa space opera z konfliktem międzyplanetarnym i międzygatunkowym w tle💫 Nie brak tu militarno-politycznej intrygi z przedstawicielami różnorakich ras.👽

„Chłopiec i wilk” to niesamowite kino familijne , pełne ciepła i humoru z lekką nutą tajemniczości i przygody.

Młodszy widz świetnie odnajdzie się natomiast w takich propozycjach jak „Agent Kot, „Gnomy rozrabiają” czy „Paddington” i „Paddington 2”

W niedzielne przedpołudnie poznamy pewną kotkę o imieniu Roxie,🐈 która bardzo chce zostać agentką 😎i brać udział w tajnych misjach. Czy uda się jej spełnić to marzenie.

Spotkamy się także z niesfornym misiem Paddingtonem,🧸 który przebył długą podróż z Peru na stację w Londynie,gdzie odnalazł swoją rodzinę i gdzie otrzymał swoje imię. Losy sympatycznego niedźwiadka uwielbiającego  marmoladę 🍯 i inne słodkości, będziemy mieli okazję śledzić pod koniec listopada. Możecie spakować swoją walizkę💼 i razem z Paddingtonem przemieżać ulice deszczowego Londynu.

📢 Mamy też niespodziankę‼️

27 listopada w Ramach Dyskusyjnego Klubu  Filmowego dla dzieci(DKF KIDS) odbędą się warsztaty plastyczne 🎨, o których więcej informacji już niebawem.🔜

Kino Młodego widza jest doskonałą okazją rodzinnego wyjścia do kina, do którego serdecznie zachęcamy dzieci,młodzież i rodziców. Wspólnie spędzony czas w kinie może być początkiem niesamowitych przygód czekających tuż za rogiem.Miejmy nadzieję,że także początkiem małej tradycji rodzinnych wizyt w naszym kinie.😉🙂

Poniżej mała „ściąga” naszego rozkładu podróży w Kinie Młodego Widza 👇