Kino na”Cztery Łapy”w Kinie za Rogiem w Debrznie

🎬 Nasza wyjątkowa ekipa z Kynoterapia u Florka🦮🐕🐕‍🦺 to nasi sobotni kinowi goście, którzy odwiedzą nas w ramach pierwszego Dyskusyjnego Klubu Filomowego dla dzieci w Kinie za Rogiem🎥

Dziunia ,Tadek i Kora oraz ich opiekunka -wykwalifikowana dogoterapeutka pani Marzena Makowska. 

Kynoterapia u Florka nie powstałaby gdyby nie miłość pani Marzeny do zwierząt i jej długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolu.

A jak to się zaczęło?…Wszystko dzięki Florkowi, którego już z nami niestety nie ma.🙁 (Pamiętajcie, że Wszystkie psy idą do nieba 🙂😇) To właśnie Florek wprowadził w tajniki dogoterapii swoją córkę Dziunię, jednego z naszych gości.

Dziunia to nie jedyny psi profesor, który przybędzie do nas na zajęcia warsztatowe aby wspólnie z nami uczyć się jak postępować z psami. O dogoterapii oprócz Dziuni wyszczekają nam pięknie Kora i Tadek.Nasi psi profesorowie to przede wszystkim praktycy,część teoretyczną zostawią pani Marzenie, której użyczą na ten czas głosu.😉 Natomiast Kora, Tadek i  Dziunia zajmą się szkoleniem praktycznym.

Jedno jest pewne choć słodko wyglądają, są chętni do zabawy i przytulania, w pracy to rasowi zawodowcy i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków.

Kilka słów o naszych gościach.

Pani Marzena Makowska- wykwalifikowana terapeutka. Miłośniczka psów. Założycielka Kynoterapia u Florka firmy terapeutyczno- edukacyjnej, prowadzącej szkolenia z zakresu  ogólnie rozumianej dogoterapii.Swoje doświadczenie w pracy z dziecmi zdobyła podczas pracy w przedszkolu.

📌 Dziunia – nasza pani profesor. Córka Florka, który przez długie lata był nie tylko współpracownikiem pani Marzeny, ale też psim przyjacielem z oddaniem pomagającym w zajęciach rehabilitacyjnych i przynoszącym radość, ciepło ludziom, z którymi  pracował.Dziunia urocza czarnulka z zawsze nienagannym fryzem w tym gronie ma najdłuższy staż pracy z dziećmi. Jest bardzo zdyscyplinowana, uważna, pracowita i świetnie wyszkolona. Nieobce jej tajniki dogoterapii, a swoją pracę traktuje jak powołanie. Wraz z panią Marzeną tworzą niesamowity zespół.

📌 Kora – przepiękny biały owczarek, choć bywa zdystansowana i jest największa z naszej gromady, to bardzo spokojny, delikatny, uważny pies, uwielbiający zajęcia na świeżym powietrzu. Jej słabością są wszelkiego rodzaju piłeczki,⚾️🥎 które chętnie wykorzystuje do ćwiczeń z dziećmi i dorosłymi. Uwielbia biegać, jest specjalistką od pracy z dziećmi z ADHD. Często się uśmiecha.

📌 Tadek–nasz najmłodszy gość, wciąż uczy się od swoich starszych  koleżanek. Uroczy rudzielec zawsze skory do pracy, choć czasami bywa nieco rozkojarzony i stosuje własne metody pracy. Uwielbia się bawić i  przebywać wśród ludzi,a szczególnie wśród dzieci.Czasami spotyka się z „karcącym”spojrzeniem Dziuni, ale wszystko nadrabia swoim urokiem osobistym.😉🙂

I właśnie ta super ekipa wprowadzi nas w podstawy dogoterapii, postępowania z psami i zaprezentuje ćwiczenia praktyczne w ramach naszych  warsztatów „Kino na Czrery Łapy”.🐾

Źródło fot. Kynoterapia u Florka