Grudniowe opowieści w Kinie za Rogiem

🎥 Przepis na wyjątkowe chwile w grudniu? Nic prostszego , wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi do Kina za Rogiem.🙂 Co nas czeka tuż za rogiem? W grudniu gramy dla Was w klimacie świątecznym 🎄 ze szczyptą akcji. Jak przystało na grudniową porę mamy kilka filmowych niespodzianek, po raz pierwszy goszczących w naszym kinie.

📌 Nasze grudniowe spotkania z kinem zaczniemy od francuskiego akcentu 🇫🇷 w postaci filmu-„Kręcisz mnie” .„Kręcisz mnie”to zabawna, a przy tym wzruszająca komedia romantyczna, w przekorny sposób nawiązująca do kultowych „Nietykalnych”.

📌 Kolejna propozycja to komediodramat ze świetną odsadą aktorską i niebanalnym pomysłem. „(Nie)znajomi”- polska wersja, znanego naszym widzom włoskiego „Ddobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, to niesamowita okazja do przyjrzenia się naszym przywarom, sekretnemu życiu i zwrócenie uwagi na to,iż z pozoru niewinna gra może spowodować  nieprzewidywalną lawinę zdarzeń, odkrywając nasze prawdziwe twarze.

📌 Były już trzy części i wreszcie przyszedł czas na kolejną odsłonę polskiej komedii czerpiącej garściami z brytyjskiego „To właśnie miłość-„Listy do M 4”. Mel (Tomasz Karolak), Szczepan (Piotr Adamczyk), Karina (Agnieszka Dygant) i Wojciech (Wojciech Malajkat) w kolejnych życiowych perypetiach i w poszukiwaniu magii świąt.🌲🎁❄️

📌Pora nieco zmienić klimaty i wejść w nieco inny świat, świat gangsterski. Nasza kolejna propozycja to „Jeden gniewny człowiek„. W „Jednym gniewnym człowieku” Guy Ritchie wykorzystuje narrację „Konwojenta” z 2004 roku, wyciskając cały jego potencjał. Dzięki temu otrzymujemy kino zemsty, które chwyta nas za gardło już w pierwszej scenie i nie puszcza do samego końca.Jeśli więc pomiędzy świątecznym zabieganiem chcesz odsapnąć, poszukując mocnych wrażeń- to jest to kino dla Ciebie.

📌 Boże Narodzenie tuż, tuż, dlatego na naszym ekranie będziemy mieli okazję obejrzeć jeden z największych przebojów włoskiego kina ostatnich lat. Komedia pełna gagów i znakomitego humoru, opowieść o nieoczekiwanej przyjaźni, poznawaniu samego siebie i o tym, że w życiu najważniejsza jest miłość, to „Pewnego razu w Betlejem”☄️ –świąteczna komedia przygodowa prosto z Półwyspu Apenińskiego.

Dla dzieci pod szyldem Kina Młodego Widza jak zwykle szykują nam się niezwykłe przygody w świątecznej magicznej otoczce.Kino przygodowe, familijne z elemantami komedii odnajdziemy w każdej grudniowej propozycji dla dzieci.

📌 Rozpoczniemy od spotkania z Elfami z filmu „Elfinki”,🧝‍♀️ które po długim czasie postanawiają wyjść na powierzchnię, aby przekonać się, że ludzie wcale nie są źli, i przypomnieć sobie, że warto pomagać.

📌Animacja „Wyrolowani „to zwariowana opowieść o dwóch flumakach Oli i Olo, którzy muszą schować dumę do kieszeni i ruszyć w podróż, która pozwoli im zrozumieć, co w życiu jest naprawdę ważne.

📌 Tej zimy najukochańszy ŚWIĘTY wszystkich dzieciaków w skutek niefortunnego zbiegu zdarzeń, zamiast przynosić paczki, sam trafi do… paczki! Czy z pomocą Toma i jego ojca odzyska swoje renifery i powróci do Laponii? O tym przekonacie się oglądając film „Uwolnić Mikołaja”🎅

📌 Czy mały renifer 🦌 spełni marzenie o lataniu? Czy odnajdzie swojego ojca? I czy zdoła pokrzyżować niecne plany Czarnego Wilka?🐺 Na te pytanie uzyskacie odpowiedź wybierając się na wzruszający, pełen ciepła i mądrości seans dla całej rodziny „Renifer Niko ratuje Święta”.

Na świąteczne przygody filmowe serdecznie zapraszamy 🙂