Wrzesień w Kinie za Rogiem 17.09-25.09.2021

📽Choć wakacje już za nami zabierzemy Was we wrześniu w podróże do różnych zakątków świata i tych rzeczywistych i tych na pograniczu świata magii.

📌 Naszą niezwykłą podróż rozpoczniemy od fascynujących Indii 🇮🇳,  które będziemy przemierzać przez zatłoczone ulice Mumbaju. W kameralnym melodramacie „Smak Curry”, w którym miłość i nadzieja zwyciężają, ale nie toną w bollywoodzko-hollywoodzkim kiczu, ckliwości i pstrokatości zanurzymy się w obrazy dźwięki i smaki Mumbaju.

📌 Przeniesiemy się również do pewnego labiryntu, aby rozwikłać mroczną zagadkę pewnego zaginięcia w thrillerze „W labiryncie”ze świetną obsadą, w rolach głównych zobaczymy bowiem Dustina Hoffmana i Toniego Servilla, a także Valentine Belle.

📌 Następnie zawitamy w wielokulturowej Francji 🇫🇷 aby spotkać się z pewnym małżeństwem, bardzo przywiązanym do swoich tradycji i francuskich korzeni.Czekają nas dwa seanse pełne niepopawnego politycznie humoru  na temat współczesnej Francji w dwóch odsłonach przygód rodziny Verneuil.

📌 Na najmłodszych czekają pełne przygód wyprawy:

📌 Na samym początku  wuruszymy po magiczny miecz🗡⚔️ wraz z Wigim synem mocarnego wodza wikingów Halvara, który udowodni, że do bycia bohaterem wcale nie potrzeba stalowych mięśni. 

📌 Z bohaterami animacji „My Little Pony”🦄 zawitamy w magicznej krainie Equestri, którą złowrogi Król Burz ⚡️🌩 postanowił pozbawić magii.

📌 Starsze dzieci z bohaterem filmu”Między nami Wampirami” Tonym- miłosnikiem przyprawiających o gęsią skórkę historii i jego rodzicami  wyruszą do Transylwanii. Tak tej Transylwanii 😉 , w której jak wieść niesie podobno zadomowiły się wampiry.🧛‍♂️🦇

Serdecznie zapraszamy. Wybierzcie kierunek podróży najbliższy waszemu sercu i temperamentowi 😃😉

Cena biletu :

👉Normalny bilet: 9 zł

👉 Ulgowy bilet: 6 zł 

📢 Uwaga film „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże ? -15 zł bilet.‼️