Przedstawiamy wam propozycję na nadchodzący weekend w Kinie za Rogiem. Oprócz stałego repertuaru zapraszamy wszystkie dzieci do końca sierpnia na Wakacyjne Poranki w każdy wtorek i czwartek o godzinie 10:00.
Zachęcamy do rezerwacji miejsc na wybrane seanse, ponieważ mamy możliwość udostępnienia tylko 50% miejsc siedzących. Rezerwacji można dokonywać pod nr tel.: 502-344-080 lub za pośrednictwem Facebook’a:  Kino za Rogiem w Debrznie.

Chłopiec z burzy
21.08.2020 r. (piątek) godz. 18:00
reżyseria: Shawn Seet
Cena biletu: 8,60 zł 

Mały Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany… Tak zaczyna się wzruszająca opowieść o przyjaźni chłopca z pelikanem zwanym Panem Percivalem.
Wspólne zabawy, mozolna nauka latania, walka z kłusownikami zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem i jego ptasim przyjacielem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Po wielu latach Michael – już jako zamożny biznesmen – powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa.

 

Skubani
22.08.2020 r. (sobota) godz. 16:00
reżyseria: Jimmy Hayward
Cena biletu: 8,60 zł

Indyk Franek od urodzenia był inny – i może dlatego pozostałe indyki nie mają cierpliwości do wysłuchiwania jego kasandrycznych wizji i nie wierzą, że są tuczone na główne danie Święta Dziękczynienia. Gdy po raz kolejny zbliża się ten straszny dzień, do Franka uśmiecha się szczęście: zgodnie z odwieczną tradycją jeden indyk z hodowli zostaje oszczędzony, i tym razem jest to właśnie on. Wkrótce dowie się, że drugie życie otrzymał nie bez przyczyny – razem z indykiem Olem wyruszy w przeszłość, aby w roku 1621, pierwszym roku, w którym obchodzono Święto Dziękczynienia, wykreślić indyka ze świątecznego menu, i tym sposobem uratować życie milionów swoich pobratymców.

 

Rodziny się nie wybiera
22.08.2020 r. (sobota) godz. 18:00
reżyseria: Dany Boon
Cena biletu: ulgowy – 5,00 zł, zwykły – 7,00 zł 

Wszyscy znają go jako wychowanego w sierocińcu genialnego projektanta wnętrz ukrywającego się pod tajemniczym pseudonimem Valentin D. Wspólnie ze swoją piękną partnerką Constance kolejnymi kolekcjami rzucają Paryż i światowy design na kolana. Wszystko zmieni się jednak, kiedy o jego istnieniu przypomni sobie jego nieco szalona rodzina mieszkająca na północy Francji, która postanawia złożyć mu wizytę w Paryżu. Na domiar złego w wyniku wypadku samochodowego Valentin traci pamięć ostatnich wielu lat i mentalnie wraca do momentu, kiedy był siedemnastolatkiem…

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *