6.12.2019, godz. 17:00 Królowa Śniegu. Ogień i lód

rodzaj: Animowany

gatunek:Film dla dzieci

produkcja:Rosja

kat. wiek.: 7lat

Czas trwania: 11h 25 min.

W kolejnej części opowieści o Królowej Śniegu Gerda – usiłując odzyskać zaginionych rodziców – niechcący sprawi, że wcieli się w nią duch złej Królowej Śniegu. A że jednocześnie w towarzysza jej wędrówki Rollana wcieli się jeszcze straszniejszy duch Króla Ognia, nad światem zawiśnie widmo lodowo-ognistej zagłady. Czy komukolwiek uda się ją powstrzymać?
Królowa Śniegu 3 to oszałamiające efektami wizualnymi i dźwiękowymi widowisko obficie czerpiące z dorobku kina spod znaku Indiany Jonesa, a jednocześnie ciepła historia o bratersko-siostrzanej miłości (i – czasami – niesnaskach…)

7.12.2019, godz. 16:30 Blok bajek dla dzieci

Kat. wiek.: 5 lat
Czas trwania: 39 min.

Seria 4 odcinków bajek dla dzieci od lat 5. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć przygody Misia Fantazego.

 

 

 

 

 

7.12.2019, godz. 18:00 Złe Mamuśki 2. Jak przetrwać święta

rodzaj: Fabularny

gatunek:Komedia

produkcja:Chiny, USA

kat. wiek.: 16 lat

Czas trwania:1h 56 min.

Idą Święta, a to w życiu każdej pani domu jak wiadomo szczególny czas. Tygodnie harówki przy garach, walka wręcz przy sklepowych ladach o najlepsze kąski, detektywistyczna praca w poszukiwaniu prezentów dla całej rodziny. Po prostu pełnia szczęścia. Złe mamuśki dawno jednak zrzuciły kajdany perfekcyjnej pani domu i mogłyby się tym świątecznym czasem cieszyć z drinkiem w ręce, gdyby nie fakt, że zbliżają się jeźdźcy Apokalipsy czyli ich szacowne mamusie: strażniczkii rodzinnych tradycji, konserwatywne jak dąb Bartek i surowe jak treser dzikich zwierząt. Czy naszym wyzwolonym mamuśkom uda się przekabacić własne rodzicielki i przeciągnąć je na weselszą stronę  mocy? Święta to czas cudów!

8.12.2019, godz. 14:00 Mikołaj i Spółka

rodzaj: Fabularny

gatunek: Familijny

produkcja: Francja

kat.wiek.: 9 lat

Czas trwania: 1h 36 min

Te święta miały być jak każde inne – wesołe, ciepłe i oczywiście pełne prezentów. Nagle jednak okazało się, że może nie być ich wcale! Nikt nie chciałby znaleźć się w skórze świętego Mikołaja, który tuż przed Wigilią dowiaduje się, że wszystkie jego elfy zachorowały i nie pomogą mu zapakować nawet połówki najmniejszego z prezentów. Najsłynniejszy brodacz świata musi czym prędzej wezwać zaprzęg najdzielniejszych reniferów, chwycić lejce i pomknąć magicznymi saniami na poszukiwanie lekarstwa, które uzdrowi jego pomocników… i uratuje tegoroczne święta. Gwiazdka już za chwilę – liczy się każda sekunda!

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *