Zapraszamy wszystkich do spędzenia nadchodzącego weekendu w Kinie za Rogiem w Debrznie! Przed nami weekend emocjonujących bajek dla dzieci, komedii i filmów fabularnych. Nie czekaj, już dziś zarezerwuj sobie miejsce na wybrany seans osobiście w sekretariacie Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Debrznie lub pod numerem telefonu 502-344-080. Zapraszamy!

6.03. godz. 16:00 – GAMBA

kat. wiek.: 7 lat

czas trwania: 1 godz. 30 min.

Gamba, mysz żyjąca w wielkim mieście, wyrusza w świat razem z oddanym przyjacielem, bo od dawna marzy o tym, żeby zobaczyć ocean. Czekają ich straszliwe przygody, nowi przyjaciele – myszy portowe, ale i nowi groźni wrogowie – łasice, którym nikt nie ma odwagi się przeciwstawić. Nikt… poza drobnym, ale walecznym Gambą.

 

 

 

7.03. godz. 16:00 – Manu. Bądź sobą!

rodzaj: animowany

kat. wiek.: 7 lat

czas trwania: 1 godz. 25 min.

Jerzyk Manu dorasta w kochającej rodzinie mew, wierząc, że on również jest mewą. Przy nauce latania i nurkowania stopniowo przekonuje się jednak, że należy do zupełnie innego gatunku ptaków… Odrzucony przez mewie stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu swojej prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka sympatyczne rodzeństwo jerzyków i zabawnego indyka, który marzy o lataniu. Wkrótce wszystkie ptasie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoło gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Jak się okaże, w różnorodności tkwi wielka siła.

7.03. godz. 18:00 – Agentka specjalnej troski

rodzaj: komedia

kat. wiek. : 12 lat

czas trwania: 1 godz. 55 min.

Dowódca elitarnej jednostki specjalnej RAID, od czasu miłosnego zawodu staje się zatwardziałym wrogiem kobiet. Pech towarzyszy mu nie tylko w życiu prywatnym, ale również w pracy. Pewnego dnia otrzymuje zadanie, aby przygotować do egzaminów niezdarną policjantkę. Marzy ona o tym, aby zostać pierwszą kobietą w siłach specjalnych. Na jego nieszczęście nie może się jej szybko pozbyć, bo dziewczyna jest oczkiem w głowie swojego tatusia – Ministra Spraw Wewnętrznych. W rolach głównych król francuskich komedii – Dany Boon i niezwykle zabawna Alice Pol.

 

8.03. godz. 16:00 – Ale cyrk!

rodzaj: animowany

kat. wiek. : 7 lat

czas trwania: 1 godz. 21 min.

Dwóch sympatycznych urwisów jest terroryzowanych przez ponurego i dwa razy od nich większego młodziana. Kiedy do ich miasteczka przyjeżdża cyrk, przyjaciele postanawiają wystąpić w nim razem ze swoim psem, który błyskawicznie uczy się skomplikowanych sztuczek. I choć ich prześladowca będzie im stale przeszkadzał, udowodnią wszystkim, że są naprawdę dobrzy!

 

 

 

8.03. godz. 18:00 – Dzień kobiet

rodzaj: fabularny

kat. wiek.: 16 lat

czas trwania: 1 godz. 36 min.

Życie Haliny, dojrzałej kobiety samotnie wychowującej dorastającą córkę, zmienia się radykalnie wraz z awansem – z kasjerki na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko to większe wynagrodzenie, ale też większe wymagania: Halina już nie jest jedną z „nich”, teraz musi bronić interesów korporacji. Niezbyt pewna siebie, podatna na manipulację, staje się coraz bardziej użytecznym korporacyjnym narzędziem, którego wrażliwość zagłuszają groteskowe szkolenia i bankowy kredyt jako gwarancja lojalności. Do czasu. Kolejne kompromisy zaczynają budzić opór, coraz trudniej przychodzi wykonywanie bezdusznych poleceń – Halina dojrzewa do buntu.
Inspirowany autentycznymi wydarzeniami film o prostej kobiecie, która stała się wojowniczką walczącą z korporacją o prawa wykorzystywanych pracowników.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *