Przedstawiamy repertuar na ostatni weekend marca (29-31.03)

29.03, g. 17:00 „Sponsoring”
Anna, dziennikarka luksusowego magazynu dla kobiet, przygotowuje artykuł na temat sponsoringu. W trakcie pracy nad materiałem poznaje dwie call girls – Charlotte oraz Alicję. Dziewczyny wprowadzają ją w świat płatnej miłości, ku zaskoczeniu Anny – wyjątkowo pociągający i odkrywający przed nią takie oblicze jej własnego związku, którego istnienia wcześniej nie podejrzewała.
Od lat 18
Czas trwania: 1h 35 min.

 

 

 

 

 

30.03, g. 16:00 „Kumple z Dżungli”   
Oto zgrana paczka superbohaterów z dżungli! Pasiasty pingwin Maurice, jego pasiasty syn Junior, sypiący pomysłami wyrak Gilbert, waleczny goryl Miguel oraz czarująca nietoperka Batricia. Na ich drodze staje niebezpieczny piroman koala Igor, który od wielu lat nosi się z zamiarem zniszczenia dżungli. Przed laty stanęła mu na drodze odważna tygrysica – mama Maurice’a. Teraz szalony koala planuje spektakularną zemstę. Dżungli grozi zagłada…
Od lat 7
Czas trwania: 1h 33 min.

 

 

 

 

30.03, g. 18:30 „Fotograf”
Na terenie współczesnej Moskwy grasuje nieuchwytny seryjny morderca. Funkcjonariusze nadali mu przydomek „Fotograf”, gdyż przy ciałach swoich ofiar zostawia kartoniki z numerami, stosowane przez ekipy śledcze, kiedy fotografują zwłoki i potencjalne dowody na miejscach zbrodni. Tropy prowadzą do dawnego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam w latach 70. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do Polski, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji. W składzie ekipy jest milicjantka Natasza – jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.
Od lat 16
Czas trwania: 1h 52 min.

 

 

 

31.03, g. 12:00 „Ale Cyrk!”   
Dwóch sympatycznych urwisów jest terroryzowanych przez ponurego i dwa razy od nich większego młodziana. Kiedy do ich miasteczka przyjeżdża cyrk, przyjaciele postanawiają wystąpić w nim razem ze swoim psem, który błyskawicznie uczy się skomplikowanych sztuczek. I choć ich prześladowca będzie im stale przeszkadzał, udowodnią wszystkim, że są naprawdę dobrzy!
Od lat 7
Czas trwania: 1h 21 min.

 

 

 

 

 

31.03, g. 18:00 „Juliusz”
Juliusz to uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…
Od lat 16
Czas trwania: 1h 33 min.
Bilet: 8,60 zł

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *