Przed nami ostatni weekend lutego i ostatni tydzień ferii zimowych… Ehh jak ten czas szybko leci 😉 Ale to nic!
Zapraszamy do Kina za Rogiem w Debrznie 😉 Spędźmy mile wieczory 😉

PIĄTEK – 22.02.2019, g. 17:00 „Pitbull. Ostatni Pies” (2018)
Kolejna z części Pitbulla, Patryka Wegi 😉 Po śmierci Soczka policjanci z warszawskiej komendy rozpoczynają śledztwo. Na wezwanie komendanta do stolicy przybywają Nielat zwany Quantico, Metyl oraz Despero, którzy mają za zadanie powstrzymać gangi walczące między sobą o miasto.
Od lat 16 😉
Czas trwania: ok. 2h

 

 

 

 

 

SOBOTA – 23.02.2019, g. 16:00 „My Little Pony”
Kto nie zdążył, może obejrzeć w ten weekend 😉 Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!
Od lat 7;)
Czas trwania: 1h 39 min.

 

 

 

 

SOBOTA – 23.02.2019, g. 18:30 ” Geniusz”
Oparta na faktach historia życia Maxa Perkinsa (Colin Firth) i jego przyjaźni z Thomasem Wolfem (Jude Law). Max jest redaktorem literackim, który zajmuje się wyszukiwaniem i wspieraniem pisarzy. Znajduje młodych, niedoświadczonych artystów, by z jego pomocą stali się gwiazdami wielkiego kalibru. W ten sposób świat słyszy o Hemingwayu, Fitzgeraldzie czy Wolfie. Ten ostatni staje się nie tylko podopiecznym Maksa, ale także jego wielkim przyjacielem.
Od lat 16 😉
Czas trwania: 1h 44 min.

 

 

 

 

NIEDZIELA – 24.02.2019, g. 12:00 „Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta”
Tedi Stones od dziecka marzy, by zostać łowcą skarbów. Zabawny zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy’m, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą „Angry Birdem” Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, działający na zlecenie międzynarodowej szajki rabusiów dzieł sztuki.
Od lat 7:)
Czas trwania: 1h 30 min.

 

 

 

NIEDZIELA – 24.02.2019, g. 18:00 „IDA”
Lata 60. w Polsce. Anna jest nowicjuszką, sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę, jedyną żyjącą krewną. Obie wyruszają w podróż, która ma im pomóc nie tylko w poznaniu tragicznej historii ich rodziny, ale i prawdy o tym, kim są. Poruszający, kameralny, wybitny w obrazie dramat, którym reżyser wraca do rodzinnego kraju. Z wielkim wyczuciem łączy intymną historię młodej kobiety z historycznym i społecznym tłem.
Od lat 16
Czas trwania: 1 h 20 min

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *