21.06.2019 – godz. 18:00 – Bobry

rodzaj: fabularny

gatunek: Komedia

kraj: Polska

kat. wiek.: 16 lat

czas trwania: 1 godz. 31 min.

Anioł Śmierci jeżdżący zdezelowanym karawanem i pociągający z piersiówki musi doprowadzić do samobójstwa byłego lidera punkowego zespołu „Bobry”. Wtedy będzie mógł zakończyć swoją dramatycznie nudną misję na ziemi i wrócić do siebie. Sęk w tym, że na skutek pewnego zdarzenia punkowiec postanawia reaktywować zespół i ani myśli umierać…
I teraz do gry (w sensie i przenośnym, i dosłownym) wkraczają właściciel szaletu publicznego i rezydent szpitala dla psychicznie chorych handlujący psychotropami.
Niezależna produkcja Huberta Gotkowskiego, współtwórcy rzeszowskiej grupy DDN, sporo absurdalnego humoru, nietuzinkowi bohaterowie i niezłe aktorstwo.

22.06.2019 – godz. 16:00 Super Spark. Gwiezdna misja

rodzaj: fabularny

gatunek:Animacja, Przygodowy

kraj: Kanada, Korea Południowa

kat. wiek.: 7 lat

czas trwania: 1 godz. 30min.

Trzynaście lat temu wszechmocny Generał Zong przejął kontrolę nad Planetą Bana. Jego kolejnym celem jest opanowanie całego wszechświata. Jeżeli zdobędzie moc bestii – Krakena, będzie nie do pokonania. Plan szaleńca przejrzał dzielny i odważny Spark z przyjaciółmi Vix i Chunkiem. Wyruszają razem, by ocalić świat. Przed nimi wielka przygoda i mnóstwo niebezpieczeństw. Gwiezdną misję czas zacząć!

22.06.2019 – godz. 18:30 „Jutro będziemy szczęśliwi”

rodzaj: fabularny

gatunek: Dramat, Komedia

kraj: Francja, Wielka Brytania

kat. wiek.: 12 lat

czas trwania: 1 godz. 58min.

Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na Francuskiej Riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin – jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. „To twoja córka” – mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii.

23.06.2019 – godz. 12:00 – Baśnie i bajki polskie (Od lat 5)

  • O królewnie zaklętej w żabę (13 min.)

  • Poznańskie koziołki (13 min.)

  • O niezwykłej przyjaźni (13 min.)

  • O Bartku doktorze (13 min.)

 

 

23.06.2019 – godz. 18:00 Nowe przygody Aladyna

rodzaj: fabularny

gatunek: Komedia

kraj: Belgia, Francja

kat. wiek.: 1 lat

czas trwania: 1 godz. 41 min.

Drobny złodziejaszek przebrany za Mikołaja zostaje w wielkim domu towarowym wzięty za pracownika i zmuszony przez dzieci do opowiadania bajek.
Niesieni jego niezwykle swobodną narracją przenosimy się do Bagdadu latających dywanów, pięknych księżniczek, przebiegłych czarodziejów oraz podstępnych wezyrów. W jego wersji przygody Aladyna zostają mocno wzbogacone o wątki inspirowane klasyką kina akcji, kina przygodowego i komedii romantycznej.Dynamiczna, lekka komedia zarówno dla młodego (nie: małego), jak i starszego widza.

Przypominamy 😉 
W dniach 27 – 30 czerwca czeka was czterodniowe Debrzeńskie Spotkanie z Filmem 😉
Bilety na pojedynczy seans 5 zł, Karnety na wszystkie seanse i warsztaty 29 zł (ulgowe) i 39 zł (zwykłe).

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *