19.10.2019, godz. 16:30 Blok bajek dla dzieci
Kat. wiek.: 5 lat
Czas trwania: 39 min.
Seria 4 odcinków bajek dla dzieci od lat 5. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć przygody zabawnych detektywów – hipopotamów, poznać legendy polskich baśni, a także dalsze części przygód Agatki i jej chomika Cyryla

19.10.2019, godz. 18:00 Bogowie
rodzaj:Fabularny
gatunek: Dramat, Biograficzny
produkcja: Polska
kat.wiek.:12
czas trwania: 1h 54 min.
„Bogowie” to tchnący niebywałym optymizmem film o tym, że niemożliwe staje się możliwe, gdy zetknie się z niezachwianą wiarą w sens dokonywania zmian, bezgraniczną pasją, wiedzą i wielkim talentem. To film
o ludziach, którzy, jak to pięknie nazwał Marek Edelman, chcą zdążyć przed Panem Bogiem.
Dzięki talentowi Łukasza Palkowskiego film stał się nie celuloidową laurką dla wielkiego polskiego kardiochirurga, ale stworzonym z lekkością i humorem pomnikiem człowieka z krwi i kości.

20.10.2019, godz. 16:00 Paddington 2
rodzaj:Fabularny
gatunek: Film familijny
produkcja: Wielka Brytania, Francja, USA
kat.wiek.:7
czas trwania: 100 min.
Druga część przygód kultowego brytyjskiego niedźwiadka o nienagannych manierach.
Miś Paddington tym razem trafi w złe towarzystwo. Problemy wydają się poważne, ponieważ niedźwiadek pomyłkowo zostaje osadzony w areszcie wśród typów spod ciemnej gwiazdy. Paddington wyznacza sobie nową misję, naiwnie chce sprowadzić ich na dobrą drogę.
A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

 

20.10.2019, godz. 18:00 Amator
rodzaj:Fabularny
gatunek: Obyczajowy. Psychologiczny
produkcja: Polska
kat.wiek.:12
czas trwania: 1h 47 min.
Polska lat 70. Filip Mosz, zaopatrzeniowiec z małego miasteczka, kupuje kamerę, by uwieczniać kolejne etapy życia nowo narodzonej córeczki, jednak szybko wychodzi poza domowe tematy. Realizując za namową szefa jubileuszowy film o swoim przedsiębiorstwie, potem kolejne, odkrywa społeczną funkcję kina. Rozwija swoją pasję – zakłada klub amatorski, jeździ na przeglądy, dostaje nagrody – ale wkrótce poznaje jej mroczną stronę: jego demaskatorskie materiały przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Nadchodzące HALLOWEEN w KzR Debrzno…

Z tą ulotką, bilety na maraton 15 zł

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *