Zachęcamy do skorzystania z naszych promocji 😉 Piątek z Pepsi – tańszy bilet przy zakupie pepsi 😉 Tylko 5 zł.
Zbierając bilety przez cały maj (conajmniej 5), można wziąć udział w losowaniu nagród 😉

   Przedstawiamy nadchodzący weekend w Kinie za Rogiem w Debrznie 😉 

PIĄTEK 17.05.2019, godz. 18:00 – „Bodyguard. Zawodowiec” (8,60 zł, w promocji 5,00 zł)
„Tęsknicie za czasami, gdy Bruce Willis miał czuprynę, a Eddie Murphy nie roztrwaniał talentu
w familijnych szmirach?
Z rozrzewnieniem wspominacie epokę przechodzonych kaset wideo oraz nagranych na nich filmów o charyzmatycznych twardzielach z ciężką ręką i niewyparzonym językiem? Rozważcie więc zakup biletu na „Bodyguarda zawodowca”.”
Czas trwania: 1h 53 min.
Od lat 16 😉

 

 

 

 

SOBOTA 18.05.2019, godz. 16:00 „Sawa. Mały wielki bohater”
Sawa to 10-letni chłopiec, który, aby obronić swoją rodzinną wioskę, musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białego wilka Angiego, przezabawnego stworka o imieniu Pafik oraz niezwykle czarującą Nanty, córkę miejscowego szamana, Sawa wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę.
Czas trwania: 1h 23 min.|
Od lat7

 

 

 

 

SOBOTA 18.05.2019, godz. 18:30 „Wałęsa. Człowiek z nadziei” (bilet 8,60 zł)
„Nie chciałem, musiałem, przeżyłem – „Wałęsa. Człowiek z nadziei” nie jest tak kiepskim filmem, na jaki się zapowiadał. Nie jest również tak dobry, by traktować go jak coś więcej niż kolejne dzieło oświatowe. Więckiewicz zgarnie nagrody, Wajda odbierze honory, widzowie spłacą koszty produkcji. Plan minimum wykonany.”
Czas trwania: 2h 7min.
Od lat 16

 

 

 

 

NIEDZIELA 19.05.2019, godz. 12:00 – „Jak uratować mamę”
Adaś większość swojego czasu spędza, grając na komputerze. Aneta jest miłośniczką książek, uwielbiającą bujać w obłokach i marzyć o królewiczu z bajki. Jednak przez jakiś czas myśli rodzeństwa będą musiały skupić się na czymś zupełnie innym. Ich mama potrzebuje pomocy, którą tylko jej pociechy są w stanie sprowadzić. Niemały w tym udział będzie miała pewna Czarownica…
Czas trwania: 1h 26 min.
Od lat 7

 

 

 

 

NIEDZIELA 19.05.2019, godz. 18:00 – „Chata” (bilet 8, 60 zł)
Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć. Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga.
Czas trwania: 2h 8 min.
Od lat 12

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *