Można rzec, że przed nami walentynkowy weekend pełen komedii w Naszym Kinie;) Zapraszamy wszystkich chętnych do rezerwacji.
Randka w Kinie ? Dlaczego nie! 😉

PIĄTEK – 15.02.2019, g. 16:00 – ” Kumba”
Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej skórze przekonuje się o tym Kumba – jedyny na świecie przedstawiciel pasiastych, któremu natura poskąpiła pełnego umaszczenia. Odtrącony przez rodzinne stado, Kumba wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym – jak stara głosi legenda – pierwsze zebry zyskały swojepasy.
Od lat 5 😉
Czas trwania: 72 min

 

 

 

 

SOBOTA – 16.02.2019, g. 16:00 – ” Bella i Sebastian 2
Wychowywany przez przybranego dziadka Sebastian z niecierpliwością czeka na powrót swej przyjaciółki Angeliny. Na wieść o tym, że awionetka, którą podróżowała dziewczyna, zaginęła gdzieś w górach, Sebastian i jego wierne psisko Bella wyruszają na pomoc.
Od lat 7 😉
Czas trwania: 93 min.

 

 

SOBOTA – 16.02.2019, g. 18:30 – „Alibi.com”
Firma Grega – Alibi.com to strzał w dziesiątkę. Idealna propozycja dla każdego, kto ma coś do ukrycia. Skaczesz na boki, migasz się w pracy, unikasz teściowej – Alibi.com zapewni Ci wymówkę na każdą okazję. Ale kij ma dwa końce. Gdy Greg z wzajemnością zakocha się w pięknej Flo, szczęście przysłoni mu pewien drobiazg: otóż Flo najbardziej na świecie nie znosi kłamstwa.
Od lat 16 😉
Czas trwania: 90 min.

 

 

NIEDZIELA – 17.02.2019, g. 12:00 – ” Szajbus i Pingwiny”
Przygody sympatycznego, choć kompletnie nieobliczalnego czworonoga, który próbuje ocalić przed zagładą stado australijskich pingwinów.
Od lat 7 😉
Czas trwania: 91 min.

 

 

 

 

 

NIEDZIELA – 17.02.2019, g. 18:00 – „Podatek od miłości”
Klara ściga cynicznego i pełnego uroku oszusta podatkowego. Po pewnym czasie traci kontrolę i zakochuje się w mężczyźnie.
Od lat 16
Czas trwania: 96 min.

 

 

 

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *