Co gramy w dniach 12 – 14 kwietnia ? 😉 

12.04.2019 (PIĄTEK) godz. 18:00 – „Gagarin. Pierwszy człowiek w Kosmosie” – Obchody Dnia Kosmonauty w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie. Oprócz wieczornego seansu, zapraszamy
na wystawę Modeli „Układu Słonecznego” (dostępna od 4.04 do 15.04.2019). Są to prace wykonane przez uczniów szóstych klas, Szkoły Podstawowej w Debrznie. Znajdują się one w sali kawiarnianej CKSiT.
Od lat 12
Czas trwania: 108 min.

 

 

 

 

 

13.04.2019 (SOBOTA) – godz. 16:00 – „Asterix i Obelix. Osiedle bogów” -Niby bajka ale jednak coś dla starszych dzieci 😉
Rok 50-ty przed naszą erą: cała Galia jest okupowana przez Rzymian… Cała? Nie! Jedna osada, zamieszkana przez niepokornych Galów nadal stawia opór najeźdźcy. Zirytowany tym Juliusz Cezar, postanawia zmienić taktykę: skoro jego armia nie jest w stanie podbić siłą galijskich barbarzyńców, to może uwiedzie ich rzymska cywilizacja. Władca każe wybudować obok osady Galów wspaniałą wioskę, przeznaczoną dla rzymskich właścicieli. To „Osiedle Bogów”. Czy nasi galijscy przyjacieleoprą się pokusie zarobku i rzymskiego komfortu? Czy ich osada stanie się zwykłą atrakcją turystyczną? Asteriks i Obeliks robią wszystko, by pokrzyżować Juliuszowi Cezarowi plany.
Od lat 7
Czas trwania: 82 min.

 

 

13.04.2019 (SOBOTA) – godz. 18:30 – „Powidoki” – Krótko i na temat……Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego, niepokornego człowieka.
Od lat 12
Czas trwania: 99 min.

 

 

 

 

 

 

14.04.2019 (NIEDZIELA), godz. 12:00 – „Kopciuszek. Historia prawdziwa” – Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.
Od lat 7
Czas trwania: 83 min.

 

 

 

 

 

14.04.2019 (NIEDZIELA), godz. 18:00 – „Planeta singli 2” I u nas pojawiła się kolejna część komedii pt. „Planeta singli 2” 😉 A tak dla przypomnienia: Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander (Kamil Kula) – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
Od lat 16
Czas trwania:119 min.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *