Tajemnice lasu z Dominiką Nadolną

W sobotę w Naszym Kinie za Rogiem w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego dla dzieci będziemy gościć panią Dominikę Nadolną – leśniczkę z Nadleśnictwa Lipka, leśną yotuberkę,pasjonatkę przyrody,która poprzez aktywną działalność między innymi na kanale Echa leśne Tv w cyklu „Oblicza lasów” przybliża ludziom życie lasu o różnych porach roku i w różnej odsłonie.

Pani Dominika jak zwykle z oddaniem leśnika sprawdza czy jadalne czy też nie ?;)
Źródło zdjęcia: zbiory pani Dominiki

Znakiem firmowym pani Dominiki jest zwasze goszczący na twarzy uśmiech i rozległa wiedza na temat lasów. W końcu jest jedną z Leśnych Ludzi. A kto jak nie oni znają różne oblicza lasów? Dzięki swojej działalnośći internetowej nie tylko edukuje widzów w tematyce leśnej, ale też zmienia obraz leśników. Jak mawia:„Leśnicy to spoko goście„. O tym czy to prawda, przekonacie się już 15.01.2022 o godzinie 13:00 w Kinie za Rogiem

Pani Dominika wprowadzi naszych Małych Widzów w świat, który jest dla niej codziennością, czyli las we własnej okazałej osobie. Podczas naszego spotkania będziemy mieli okazję obejrzeć krótkie materiały edukacyjne o tematyce leśnej, które posłużą nam do otwartej dyskusji na temat życia leśnego, jego tajemnic i różnych oblicz, a także dowiemy się, jak wygląda praca leśnika.

Na horyzoncie niezwykła leśna tajemnica

Naszych widzów nie tylko tych mniejszych ale też tych starszych zachęcamy do odwiedzenia kanału na youtubie Echa leśne TV aby pogłębić swoją wiedzę na temat lasów ,a taże wysłuchać odcinków z naszym gościem na tymże kanale z cyklu „Oblicza lasów”.

Serdecznie zapraszamy Leśnych Ludzi 🙂

Źródło zdjęć: Zbiory prywatne pani Dominiki Nadolnej

Mały odpoczynek przed naszą kinową leśną wyprawą. I ruszamy w las…