Różne oblicza miłości na ekranie kina

W tę sobotę o godzinie 18:00 kolejna odsłona naszych maratonów. Tym razem gramy w klimacie walentynkowym. W nostalgiczno-walenynkowy nastrój wprowadzi nas Maraton Filmowy-„Różne Oblicza Miłości”.

O FILMACH KILKA SŁÓW …

📌 Nasze rendez-vous rozpoczniemy od amerykańskiej komedii romantycznej „I znowu wesele”.Wraz z bohaterką przyjmiemy zaproszenie na siedem wesel. Co z tego wyniknie? Dowiemy się w sobotę .

📌Druga propozycja to komedia francuska „Wspaniała” 🇫🇷 Pełna gracji z nutką nostalgii opowieść,dzięki której przeniesiemy się do czasów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn, kiedy szybkie pisanie na maszynie było uznawane za nie lada umiejętność. Co więcej, w niektórych kręgach za dyscyplinę, o której w dobie Internetu niestety zapomniano. Przeniesiemy się z do pastelowych lat pięćdziesiątych 👗 w rytmie wystukiwanych na maszynie do pisania słów.

📌 Co jeśli mogłabyś, mógłbyś przeżyć wybraną chwilę ze swojego życia jeszcze raz? Na to pytanie będziecie mogli sobie odpowiedzieć podczas projekcji filmu „Poznajmy się jeszcze raz”.”Poznajmy się jeszcze raz” w uroczy, czasem sarkastyczny, często wzruszający sposób opowiada o upływającym czasie, o pogodzeniu się z jego ulotnością, o pokoleniowych różnicach. Jest to także próba zdefiniowania miłości, swoiste studium ewolucji uczucia. Zadamy sobie też kolejne pytania Czy miłość po wielu latach jest możliwa, czy może jesteśmy ze sobą z przyzwyczajenia? Czy kochamy osobę, czy może wspomnienie o niej?

Cena biletu

Karnet upoważniający na wszystkie sobotnie filmy: 21 zł 🎫 🎫🎫

Cena zwykłego biletu na pojedynczy film:🎫 10 zł

📢 UWAGA ‼️ :

Karnety będą dostępne do kupienia od 09.02.2022, a także przed sobotnim seansem w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie ul. Wojska Polskiego 2.

Gwarantujemy:

📌 nietypowe komedie romantyczne

📌 miłe towarzystwo

📌 kameralną atmosferę

📌 ciekawe rozmowy pomiędzy kadrami 😉

Jeśli nie masz planów na walentynkowy wieczór zapraszamy do kina

W Walentynki zagramy dla Was nietypowo. O godzinie 18:00 w poniedziałkowy wieczór zapraszamy Państwa na komediodramat „Czarna Owca”.„Czarna owca” z Arkadiuszem Jakubikiem i Magdaleną Popławską w rolach głównych to ponadczasowa komedia o więzach rodzinnych, o które trzeba walczyć za wszelką cenę i nie można pozwolić na ich zerwanie. To historia o różnych odcieniach i obliczach miłości panujących w rodzinach. Kto wie może odnajdziecie w portretach rodziny Gruzów cząstki siebie.

Serdecznie zapraszam 🙂