Poświąteczne granie w Kinie za Rogiem.

🎬Drogie Dzieci i drodzy Rodzice, ponieważ wierzymy w magię świąt mamy dla Was poświateczną niespodziankę.🎁🎄 Od 28.12.2021 do 30 .12.2021 o godzinie 11:00 ruszają Grudniowe poranki na zakończenie roku„, na które serdecznie zapraszamy.

Na naszym kinowym ekranie czekają nas niesamowite,magiczne trzy dni pełne przygód i spotkań z ciekawymi historiami w świątecznym klimacie i niebanalnymi bohaterami.

📌 Zapewne pamiętacie renifera Niko🦌,który bardzo chciał nauczyć się latać i który ocalił święta przed złowrogimi wilkami. Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na kontynuację jego przygód. Tym razem nasz dzielny renifer i jego niezawodni przyjaciele wiewiór Juliusz i łasica Wilma ruszą poprzez śniegi na wyprawę ratunkową. Kogo będą ratować? O tym przekonacie się podczas wtorkowego seansu „Renifer Niko ratuje brata”(28.12.2021r)

📌Kolejna przygoda to misja ratunkowa Mikołaja, na którą ruszymy z pewnym niesfornym elfem Bernardem, który przechodzi mały kryzys i przez przypadek ujawnia wielką świąteczną tajemnicę. Czy nasz bohater pokona złą passę, naprawi swój błąd?Co wydarzy się, gdy pewnien złoczyńca Nevil zapragnie zniszczyć święta?Odpowiedź na te pytanie już w środę podczas seansu „Ratujemy Mikołaja!”(29.12.2021 r)

📌Na zakończenie naszych grudniowych poranków zapraszamy na spotkanie z bohaterami filmu animowanego„Elfinki„(30.12.2021r).Wraz z Elfinką Elfie po długim czasie pod ziemią wyjdziemy na powierzchnię.Wszystko po to, aby przekonać się, że ludzie wcale nie są tacy źli i przypomnieć sobie, że warto pomagać.🙂

📌Cena biletu ulgowego:6 zł 🎫

📌Cena biletu zwykłego:9 zł 🎫

Serdecznie zapraszamy 🙂