Jesienny kosz propozycji filmowych.Repertuar od 08.10 do 30.10.2021

🎥 🍂 Jesień w Kinie za Rogiem to podróże w wielobarwnych odsłonach.

📌 Zaczniemy od poszukiwań autora tajemniczego manuskryptu 📜, który zostaje odnaleziony w prowincjonalnej bibliotece ,w komediodramacie o zacięciu kryminalnym „Tajemnica Henriego Picka”. Tym nietypowym kryminałem bez morderstwa w tle poprzedzimy wydarzenia Nocy Bibliotek.📚📖

🔜 22 października złapiemy kurs na Bałkany i w ramach 🎬 Dyskusyjnego Klubu Filmowego wyświetlimy film Emira Kosturicy „Na Mlecznej Drodze”.Film poprzedzi prelekcja podróżnika, fotografa i wnikliwego obserwatora Bałkanów –Argymira Iwickiego. Więcej informacji na temat spotkania z Panem Iwickim już niebawem na stronie i Facebooku Kina za Rogiem w Debrznie.

W 🧺🍂 naszym koszyku jesiennych propozycji nie zabraknie też komedii, kryminałów, fantasy, szczypty historii czy też odrobiny grozy. Tę ostatnią będziemy przeżywać 30 października  podczas Maratonu Filmowego  Różne Oblicza Strachu.Trzy odmienne historie, trzy spojrzenia na strach i grozę.

👉 Start o godzinie 18:00👈 Czy odważysz się zagrać z nami, aby przyjrzeć się co robimy w ukryciu i zagubić się w złowrogim labiryncie?

📌🎫 Karnet w ramach maratonu:21 zł

📌🎫 Cena zwykłego biletu : 9 zł

(Sprzedaż Karnetów rusza 18.10)

Dla najmłodszych mamy jak zawsze moc niesamowitych przygód z bohaterami animacji i filmów dla dzieci. Po raz pierwszy w naszym 🎥 Kinie za Rogiem w Debrznie w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego dla dzieci będziemy mieli okazję gościć  niecodziennych gości. W ramach projekcji filmowej „Moje wakacje z Rudym”23 października o godzinie 13:00 odwiedzi nas Pani Marzena Makowska –dogoterapeutka ze swoim psem.🐕‍🦺🦮 Przygotujcie się na warsztaty z Kynoterapia u Florka –szczegóły wkrótce.