1.02.2020, godz. 16:30 – Parauszek i przyjaciele

Odc. 19 – Leśny Olbrzym, Odc. 23 – Wybory na wodza, Odc. 21 – Dzień łasucha

Rodzaj: Serial Animowany

Gatunek: Bajka

Produkcja: Polska

Kat. wiek.: b/O

Czas trwania: 30 min.

Parauszek i przyjaciele postanawiają odnaleźć najgrubsze drzewo w lesie i nadać mu nazwę od imienia zwycięzcy tych poszukiwań. Tymczasem Lis i Wilk wyprawiają się do lasu, aby ściąć drzewo, które posłuży im za opał. Poczynania Lisa i Wilka stają się pretekstem do udzielenia lekcji na temat szanowania drzew i dbania o las.

1.02.2020, godz. 18:00 – Fuga

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Dramat

Produkcja: Czechy, Polska, Słowacja

Kat. wiek.: 18

Czas trwania: 98 min.

Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie, kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą?

2.02.2020, godz. 16:00 – Paskudy. UglyDolls

Rodzaj: Animowany

Gatunek: Film dla Dzieci

Produkcja: Chiny, Kanada, USA

Kat. wiek.: 7

Czas trwania:83 min.

Bez jednego oka albo z oczu trojgiem. Z płaską głową i trzema nóżkami. Szczerbate. Pokraczne, niekształtne – lalki niedoskonałe… Paskudy.Choć

są miłe, bystre i życzliwe, nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych zabawek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonym na uboczu Paskudowie, i tylko jedna z nich, mała zadziorna Moxy wierzy, że jest gdzieś na świecie dziecko, które ją pokocha.

2.02.2020, godz. 18:00 – Dziś jestem blondynką

Rodzaj: Fabularny

Gatunek: Dramat

Produkcja: Niemcy

Kat. wiek.: 16

Czas trwania: 118 min.

Jeszcze przed chwilą istotnym problemem było dla Sophie to, na jakie iść studia i jakie wynająć mieszkanie. Jeden telefon od lekarza sprawia, że jej życie pęka na pół: z tyłu zostają radości i kłopoty dwudziestojednolatki – przed nią otwiera się niejasna przyszłość: kilka miesięcy chemio-
i radioterapii, a potem… będzie żyła – czy umrze? Śliczna i pełna energii dziewczyna, która powoli traci włosy, siły i urodę, decyduje, że stanie do walki na własnych warunkach. Pozbywa się rzednących włosów i kupuje dziewięć pięknych kobiecych peruk. Wymyka się na szpitalne przepustki tak często jak się da i wpada w wir szalonego życia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *