Przed Nami pierwszy weekend maja 😉 Zapraszamy więc do kina.
4 maja świętować będziemy Dzień Strażaka, z tej okazji mamy coś specjalnie dla nich 😉 

4.05.2019, godz. 16:00 – „Hugo i łowcy duchów”
Jedenastoletni Tom panicznie boi się duchów. Leokadia Parzydło, łowczyni duchów, właśnie straciła pracę. A fajtłapowaty zielony duszek o imieniu Hugo musiał opuścić dom, gdzie wcześniej próbował straszyć, gdyż rozpanoszył się tam straszliwy duch zimna, który chce zamrozić cały świat.
Ta trójka nieudaczników sprzymierzy się – trochę wbrew własnej woli – żeby powstrzymać zło, i stworzą zespół nie gorszy od słynnych nieustraszonych łowców duchów.
Od lat 7

 

4.05.2019, godz. 18:30 – „Ocalić i zginąć” (8,60 zł bilet)
„Ratuj albo giń” – to dewiza, którą, tak jak jego koledzy, nosi na piersi Franck, paryski strażak. Jest młody, ma piękną żonę i plany na przyszłość. Niedługo po tym, jak awansuje i zostaje ogniomistrzem, bierze udział w gaszeniu wielkiego pożaru. Ratując życie swoich kolegów, doznaje ciężkich poparzeń. Kolejne dwa lata spędzi w szpitalu. Teraz on, ten, który pomagał innym, będzie musiał pomóc sobie. Od niego będzie zależało, czy jako człowiek ocaleje – czy zginie.
Opowieść inspirowana prawdziwą historią – dedykowana wszystkim, którzy znajdują w sobie siłę, by wstać i zacząć wszystko od nowa.
Od lat 16

 

 

 

 

5.05.2019, godz. 12:00 – „Bella i Sebastian 3”
Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce, żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi, że jest jej prawowitym właścicielem, i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy…
Od lat 7

 

 

 

 

 

5.05.2019, godz. 18:00 – „Zimna wojna” (8,60 zł bilet)
Kto jeszcze nie był zapraszamy 😉 Warto obejrzeć 😉

 

Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. Wydarzenia pokazane w ,,Zimnej wojnie” rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.
Polski kandydat do Oscara.
Od lat 16

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *