20.12.2019, godz. 17:00 Miśków 2 w Nowym Jorku
rodzaj:Animowany
gatunek:Dla Dzieci
produkcja: –
kat. wiek.: 7
Czas trwania: 1h 27min.
Mianowany na króla Arktyki sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku ma odebrać z rąk burmistrza największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili z ulubieńca Ameryki Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju. A to nie koniec kłopotów, bo z rodzinnego bieguna docierają niepokojące wieści – bezduszny biznesmen planuje rozpuścić lodowce i zabutelkować całą powstałą z nich wodę. Czy da się go powstrzymać, zanim ostatni lodowiec zamieni się w zgrzewkę mineralnej?

21.12.2019, godz. 16:30 Blok bajek dla dzieci

Kat. wiek.: 5 lat
Czas trwania: 39 min.

Seria 4 odcinków bajek dla dzieci od lat 5. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć przygody zabawnych detektywów – hipopotamów, poznać legendy polskich baśni, a także dalsze części przygód Agatki i jej chomika Cyryla.

 

 

21.12.2019, godz. 18;00 Niezatapialni
rodzaj:Fabularny
gatunek:Komedi
produkcja:Francja
kat. wiek.: 16
Czas trwania: 2h 1 min.
Podtatusiali, łysiejący, z brzuszkami… Grupa mężczyzn po czterdziestce, u progu kryzysu wieku średniego, tworzy pierwszą w historii męską drużynę pływaków synchronicznych. Pomimo sceptycyzmu i szyderstw otoczenia, z zapałem trenują pod okiem Delphine – byłej gwiazdy wodnego baletu. Razem rozpoczynają niezwykłą przygodę, która pomoże im uporać się z własnymi problemami, podbuduje ich poczucie własnej wartości, a także pozwoli lepiej zrozumieć siebie i innych.

 

22.12.2019, godz. 16:00 Jak zostać kotem
rodzaj:Fabularny
gatunek:Film dla dzieci, Familijny
produkcja:Chiny, Francja
kat. wiek.: 7lat
Czas trwania:1h 23 min.
Uzależniony od pracy biznesmen prowadzi bardzo stresujące życie, w którym brak czasu na wszystko, co nie jest pracą, nawet jeśli chodzi o ukochaną córkę. Pewnego dnia w wyniku zaskakującego wypadku zostaje uwięziony… w ciele kota, którego kupił na urodziny swojej jedynaczce. Teraz będzie musiał pokochać kocie żarcie, nauczyć się załatwiać w kuwecie i zaakceptować fakt, że nie może się porozumieć z otoczeniem. A może przy okazji zrozumie, że

w pogoni za sukcesem stracił z oczu coś naprawdę ważnego?

 

22.12.2019, godz. 18:00 Firmowa Gwiazdka
rodzaj:Fabularny
gatunek:Komedia
produkcja:USA
kat. wiek.: 16
Czas trwania: 1h 40 min.
Firmowa impreza gwiazdkowa to nieodłączna część miejskiego rytuału bożonarodzeniowego. Kiedy więc prezeska firmy przeżywającej poważne problemy finansowe kategorycznie zabrania jej organizacji, jej podwładny (a zarazem rodzony brat) decyduje się na bunt, nawet pod groźbą tego, że będzie to jego ostatnia firmowa Gwiazdka na tym stanowisku. Razem z pracownikami w tajemnicy przygotowują wielką imprezę. To nie będzie cicha noc…

 

 

KINÓWKI.pl

23.12.2019, godz. 11:00 Sarila
rodzaj:Animowany
gatunek:Familijny
produkcja:Kanada
kat. wiek.: 5
Czas trwania: 1h 29 min.
Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jedynym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Wejście do Sarili, ukrytej pośród lodowców daleko na północy, mogą odnaleźć – jak głosi legenda – wyłącznie osoby o dobrym i czystym sercu. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, wspierani przez młodego czarodzieja Markussiego i psotnego leminga. Od powodzenia ich wyprawy zależy los ich plemienia – jeśli im się nie uda, wszyscy umrą z głodu.

 

 

28.12.2019, godz. 18:00 Planeta singli 3
rodzaj:Fabularny
gatunek:Komedia
produkcja: Polska
kat.wiek.:16
czas trwania: 1h 43 min.
Ania i Tomek planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje.

 

 

 

 

29.12.2019, godz. 16:00 Renifer Niko ratuje brata
rodzaj:Animowany
gatunek:Familijny
produkcja:Dania, Finlandia, Irlandia, Niemcy
kat. wiek.: 7
Czas trwania:1h 13min.
Powrót na ekrany Niko, najsympatyczniejszego renifera świata i pomocnika legendarnej Eskadry Świętego Mikołaja. W komedii „Renifer Niko ratuje święta” reniferek poznał swojego ojca, pokrzyżował plany niecnym sabotażystom i uratował święta Bożego Narodzenia. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej: Niko będzie musiał znów ratować nie tylko dzielną eskadrę reniferów Świętego Mikołaja, ale i małego Rico, niesfornego, ale przesympatycznego malucha, który razem ze swoim tatą powiększa, nie bez początkowego oporu Niko, jego rodzinę.

 

30.12.2019, godz. 11:00 Luis i obcy
rodzaj:Animowany
gatunek:Familijny
produkcja:Dania, Luksemburg, Niemcy
kat. wiek.: 7
Czas trwania: 1h 20 min.
12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

 

31.12.2019, godz. 11:00 Kaczki z gęsiej paczki
rodzaj:Serial animowany
gatunek:Przygodowy, Familijny
produkcja: Chiny, USA
kat.wiek.:7
czas trwania: 1h 32 min.
Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic.

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *