Co u nas w kinie, w nadchodzący weekend ?

10.05.2019, godz. 18:00 – Na głęboką wodę – Dramat (8, 60 zł bilet)
Donald Crowhurst ma sympatyczną rodzinę, własną jednoosobową firemkę, jest weekendowym żeglarzem-amatorem –
i wszystko w jego życiu wydaje się przewidywalne… aż do dnia, gdy podejmuje niezrozumiałą dla otoczenia decyzję. Postanawia wziąć udział w regatach organizowanych przez tygodnik „The Sunday Times”, których uczestnicy mają w jak najszybszym czasie opłynąć w pojedynkę cały glob. Dlaczego to robi? Bez doświadczenia, bez przygotowania i bez własnego jachtu? Dla wysokiej jak na owe czasy sumy 5 tysięcy funtów nagrody? Dla sławy? A może dla realizacji szalonego marzenia?
Znakomity Colin Firth w przejmującej, opartej na prawdziwej historii, opowieści o cenie, jaką się płaci za marzenia.
od lat 12
czas  trwania 1 h 37 min.

 

11.05.2019, godz. 16:00 – „Gnomy rozrabiają”
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym zamieszkują, wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych, które szybko okazują się żywymi istotami – legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi potworkami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji. Zwariowane krasnale wraz z dwójką dzieciaków będą musiały poradzić sobie z pozaziemskim zagrożeniem. Bohater tkwi w każdym z nas – trzeba go tylko obudzić!
od lat 7
czas trwania 1h 21 min.

 

 

 

11.05.2019, godz. 18:30 – „41 dni nadziei” – Dramat
Tami i Richard, dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy wyrusza w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Nie mają pojęcia, że płyną wprost na spotkanie jednego z największych huraganów w historii. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Cudem udaje im się ocaleć, ale łódź jest w ruinie, a ciężko ranny Richard nie jest w stanie żeglować. Tami nie mogąc liczyć na pomoc z zewnątrz, musi znaleźć w sobie siłę, by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić mężczyznę swojego życia.

Od lat 16
Czas trwania – 1h 36 min.

 

 

 

 

12.05.2019, godz. 12:00 – „Cudowny chłopak”
Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż „zwykły dzień w szkole”. Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz „dziwadłem”.
Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.
Od lat 12
czas trwania 1h 53 min.

 

 

12.05.2019, godz. 18:00 – „Party” (8, 60 zł bilet)
Janet organizuje przyjęcie z okazji awansu w świecie brytyjskiej polityki. Jej mąż chce jednak wykorzystać okazję do ogłoszenia wiadomości, która zmieni przebieg spotkania.

Od lat 12
czas trwania 1 h 11 min.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *