Przed nami pierwszy weekend marca 😉 A „w marcu jak w garncu” 😛 Przybędzie trochę nowości dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Piątek 1.03.2019, g. 17:00 „KLER” (niestety bilety wyprzedane) – Cena biletu to 8,60 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 2.03.20149, g. 16:00 „BARANEK SHAUN”
Niepokorny, skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.
Od lat 7 😉

Czas trwania: 1h 25min.

 

 

 

 

Sobota 3.03.2019, g. 18:30 „BABY SĄ JAKIEŚ INNE”
Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa ? Hmmm, polska komedia, która wyjaśnia na ten temat wszystko 😉 Stare ale jare
i warte obejrzenia 😉
Od lat 16 😉
Czas trwania: 1h 30 min.

 

 

 

 

 

Niedziela 4.03.2019, g. 12:00 „GNOMY ROZRABIAJĄ”
Chloe przeprowadza się wraz z mamą do nowego miasta. Wszystko jest dla niej nowe – dom, miasto, szkoła i znajomi. Stary budynek, w którym razem zamieszkają wydaje się skrywać wiele tajemnic. Jedną z nich jest osobliwa kolekcja krasnali ogrodowych. Pewnego dnia małe figurki ożywają! Okazuje się, że skrzaty są tak naprawdę legendarnymi strażnikami, którzy od wieków bronią świata przed żarłocznymi istotami z innych wymiarów. Dzielna Chloe, wspólnie z nowo poznanym kolegą z sąsiedztwa o imieniu Liam, przyłączają się do akcji.
Od lat 7 😉
Czas trwania: 1h 29min.

 

 

 

Niedziela 3.03.2019, g.18:00 „ŁOWCY GŁÓW”
Główny bohater filmu Roger  zdaje się mieć wszystko, o czym trzydziestoletni mężczyzna mógłby marzyć – jest najlepszym norweskim headhunterem, ma przepiękną żonę prowadzącą ekskluzywną galerię oraz luksusową willę. Niestety, Roger musi od czasu do czasu uzupełniać zasoby finansowe wymyślnymi kradzieżami dzieł sztuki. Pewnego dnia żona przedstawia mu przystojnego klienta Clasa Greve’a , który dzięki intratnej posadzie w koncernie elektronicznym, wszedł w posiadanie drogocennego obrazu. Planując perfekcyjny napad na rezydencję Greve’a, Roger nie przypuszcza nawet, że trafił na wyjątkowo trudnego i przebiegłego przeciwnika.
Od lat 16;)
Czas trwania: 1h 38 min.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *